Blog

Nonpareil Badem Fidanı Vatan Fidancılık’ta!

Vatan Fidancılık fidan sektöründe sizlere uygun ücretlerde, kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Nonpareil badem fidanı oldukça verimlidir. Eylül başında hasat edilir ve Mart ortasında çiçeklenir.

Meyve üreticileri için özel olarak üretilen ve iklim isteklerine uygun verimi yüksek Nonpareil badem fidanı satışı yapmaktayız. Firma hem yurt içi hem de yurt dışından talep gören lider badem ve ceviz fidanı üreticisidir. Vatan Fidancılık  Sizlere toptan ve perakende badem fidanı satış hizmeti sunuyor. Firma Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı hizmet vermektedir. Yenilikçi bakış açısı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefliyor. Detaylı bilgiye https://www.asilicevizfidanim.com/ adresinden ulaşmak mümkündür.

En iyi Nonpareil badem fidanı farklı çeşitlerde olmaktadır. Birinci, ikinci ve üçüncü hasattan elde edilen badem fidanı, farklı boylarda ve aşılı olarak satılmaktadır. Tüm hasat fidanları aynı meyveyi vermektedir. Fidanlarımız değişik toprak yapısına uygun olarak bodur, klasik, yarı bodur ve sık dikim anaçlar ile aşılanmaktadır. Bu anaçlara göre Nonpareil badem fidanı farklı boyutlarda görülmektedir. Fidanlarımız tüplü, saksılı ve çıplak köklü olarak satılmaktadır.

Nonpareil Badem Fidanı Özellikleri

Nonpareil badem fidanı orta iri bölgesine sahiptir. Oval ve uzun şekli vardır. Ağaç yapısı son derece güçlü ve verimlidir. Badem fidanı kahverenginde olmaktadır. İnce kabuk yapısı ile el ile kolaylıkla kırılabilir bir meyvedir. Oldukça kaliteli ve insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Badem fidanı uzun süre boyunca depolanabilir. Bayatlama gibi bir durum söz konusu olamaz.

Siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede ve hızda Nonpareil badem fidanı satış hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyatlar da birbirinden farklı özelliklere sahip olarak kısa süre içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Sitemizden güven içerisinde alışveriş yaparak uygun ücretler de badem fidanına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu