Blog

Ceviz Fidanı

Kapıdağ Fidancılık'ın üretmiş olduğu ceviz fidanı çeşitleri gerekli izin ve belgeler ile tamamlayarak müşterilerine pazarlamaktadır.

Ürünler arasından istediğiniz ya da bulunduğunuz noktanın verim şekillerine göre ceviz fidanı alabilirsiniz. Yerli ve yabancı olarak birçok ceviz fidanı çeşidi bulunmaktadır. Yerli ceviz fidanları, oldukça kolay bir şekilde işlenmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde oldukça verim sağlamaktadır. Yabancı ceviz fidanları ise zor bir şekilde işlem görmektedir. Bu nedenle uzun bir süre sonra beklediğiniz verimi alabilirsiniz.

Sertifikalı Ceviz Fidanı

Kurulduğu günden itibaren, tüm iş ortaklarına ceviz fidanı üretip satmakta olan firmamız, birçok kişi tarafından taktire uğramaktadır. Bu ceviz fidanları, gerekli olan kurum ve kuruluş tarafından onaylanmış ve gerekli olan sertifikalar alınmıştır. Ceviz fidanı üretim alanında yıllar boyu kusursuz bir şekilde hizmet vermiş olan firmamız, imalatlarında güven ve doğruluğu ön görmüştür. https://www.cevizfidani1.com/ olarak tek gayemiz kaliteli ve sertifikalı ceviz fidanı almak isteyen kişilere pazarlayarak ülke ve satış yaptığı alan ekonomisine oldukça katkıda bulunmaktır. Bu gayemizi hayata geçirirken de gerekli olan güven ve kalite unsurlarını ön plan da tutmaktayız. Ceviz fidanı alanında güven ve kalite oldukça önemli unsurlardır. Bu yüzden firmamız, üretmiş olduğu ürünlerde kaliteyi, pazarlama da ise güveni göz önünde bulundurarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Howard Ceviz Fidanı

Chandler fidanın rakibi olarak piyasa üzerinde oldukça ün yapan howard ceviz fidanı, birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Tozlayıcıları franquette ceviz fidanı ve fernette’ dir. Vermiş olduğu meyvesi dört köşeli ve yuvarlaktır. Kabuk yapışması iyi olduğu için ceviz ağırlığı 6,5 gr’ dır. Meyvenin iç oranı ise% 90 ila 95 arasındadır. Howard ceviz fidanı, iç tandımanı % 49 oranındadır. Mükemmel bir içe sahip olan howard ceviz fidanının ağaçları oldukça küçük ve orta kalınlıktadır. Çit şekli dikimlere oldukça uygundur. Ağaçlarının büyümesini sağlamak ve meyvenin kalitesini saklamak için iyi bir budama programlarına ihtiyaç duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu